Zoznam krúžkov

WWW Názov    Popis
Adam´s Miesič Academy Ponúkam viditelné výsledky a nabranie funkčnej sily v školskom prostredí našej krásnej posilky.
AGATHE Entrepreneurship Learning Community inovatívne, sociálne zodpovedné podnikanie, ako na to?
ArtClub Cieľom nášho krúžku je vzájomný rozvoj kreativity v uvoľnenej atmosfére. Poskytuje priestor a vybavenie pre tvorbu. Na jednotlivých stretnutiach prinášajú členovia aj vedúci rôzne inšpiratívne témy, alebo ide o voľnú tvorbu. Venujeme sa maľbe, kresbe aj pleteniu či sprejovaniu. Z času na čas navštevujeme gálérie.
Bežecký krúžok bol by som rád, keby si každý mohol zažiť radosť z prekonania svojich limitov. robíme to pre radosť z pohybu a toho, že môžeme zažívať výzvy spolu. a áno, každý má svoje tempo, ale vždy chceme ísť spolu.
Čajík rozhovory pri a o čaji
Debatný krúžok Naučiť sa umeniu kritického myslenia, rečníctva, argumentácie a refutácie. Spoločne budeme pomocou najrôznejších aktivít zdokonaľovať svoje debatné zručnosti, ako sú napríklad pohotové reakcie v diskusiách/debatách či analýza relevantných zdrojov. Cieľom je aj poskytnúť ľuďom priestor na diskusiu v príjemnej a otvorenej komunite o aktuálnych spoločenských témach, a príležitosť zlepšiť si osobnú prezentáciu. Je určený pre všetkých, no najmä pre tých, ktorím sa zdá náročné formulovať svoje myšlienky a radi by to zmenili.
Filmový klub zoznámiť sa s kvalitnými fimami
Frisbee ultimate základné techniky práce s lietajúcim diskom, hra frisbee ultimate
Hiking club The CS Lewis Hiking club would like to welcome all students and staff who are interested in exploring the great outdoors of Slovakia. You don't have to be an expert hiker, as our hikes are designed to be enjoyable for everyone. This year we would like to enhance our adventures by not only organizing day treks, but also night hikes and several-day adventures. The first event of the year is planned for October 7th in the Malé Karpaty. More information will be provided on our facebook group here: https://www.facebook.com/groups/1491273944455164/
Chemický krúžok Experimenty, príprava na chemickú olympiádu
Informal Creative writing Club začiatky písania poézie, prózy v slovenčine, v angličtine
Jamming room Možnosť zahrať si v Jamming roome
Kruhový tréning spoznaj silu vlastného tela pri rôznych druhoch záťaže a tréningu
Moderné spoločenské hry Rozvíjať u študentov tvorivé a logické myslenie pri riešení problémov rôznej komplexnosti počas hrania spoločenských hier.
Pohybové laboratórium "Našim hlavným cieľom je prostredníctvom práce s telom študentom objasniť a prehlbovať ich vedomosti a teoretické poznatky z vybraných odborných predmetov, ktoré aplikujeme do tvorivých zadaní. Do výchovno-vzdelávacieho procesu rovnocenne integrujeme medziprierezové témy z oblasti anatómie, biológie, fyziky a psychológie.
Ranná jóga Budeme precvičovať rôzne pozície, ktoré rozprúdia krvný obeh, zvýšia pružnosť a silu svalov. Dôležitou súčasťou cvičenia bude aj správna technika dýchania a keď budete chcieť, tak si môžeme aj pomeditovať ;)
Science krúžok B.I.G. B.A.N.G. - Brain Improvement Group - Bilgym Association of Nerds and Geeks"" predstavuje miesto a čas, kde a kedy sa môžu stretávať ľudia, ktorých baví pohrávať sa s prírodnými vedami a chcú spoločne hľadali riešenie vybraného prírodovedného problému.
Školský volejbal Raz do týždňa sa stretnúť a dobre si zahrať, naučiť sa hrať volejbal a spoznať nových ľudí na škole.
Taliančina Budeme sa učiť základy hovorovej taliančiny, žiadne drtenie gramatiky (iba ak by ste veľmi chceli). Cieľ je, aby ste sa vedeli dohodnúť s talianmi, u ktorých častokrát neuspejete ani s angličtinou...
Thaibox Bilgym Ponúkam jedinečnú možnosť naučiť sa techniky thajského boxu, zlepšiť sa kondične a silovo, naučiť sa základnej sebaobrane a toto všetko v blízkej komunite študentov a učiteľov. Tréningy budú prebiehať bezkontaktne, to znamená, že účastníci tréningov nebudú vystavený úderom na hlavu atď. Aj preto netreba mať obavy skúsiť stále viac populárny thajský box. Samozrejme sa odporúča aby došli aj dievčatá, ktorým to zvykne ísť lepšie než chlapcom. Prvé tréningy budú prebiehať bez rukavíc a žiadnej inej výstroje (stačí prísť v úbore na telesnú).
Tri hrnčeky lásky varenie celého menu
Večerný volejbal Cieľ je si dobre zahrať s ľudmi, ktorí už majú základy volejbalu, spolu sa zlepšovať a spoznávať nových ľudí.
Vodácky krúžok Výcvik na kanojkách a kajakoch na vode v Karloveskej zátoke. Súčasťou bude aj splavovanie okolitých riek, Morava, Malý Dunaj, iné podľa záujmu.
Základný kurz spoločenských tancov a spoločenskej výchovy pre 2.ročník základy spoločenského tanca